Drobnicov memoriál 2023

Drobnicov memoriál 2023 v hoteli Lomy, Horná Ves v pohorí Vtáčnik

V mene organizačného výboru 12. ročníka Drobnicovho memoriálu Vás pozývame na túto konferenciu. Spustili sme webovú stránku: http://dm2023.vedaazivot.sk/. Sú na nej zverejnené základné informácie o konferencii a môžete sa už aj registrovať. Dozviete sa tiež o súťaži o Cenu Ľudovíta Drobnicu. Akcia sa bude konať 5.-7.9.2023, ale zaregistrovať sa, poslať abstrakt a zaplatiť poplatok by ste mali stihnúť do 10.8.2023.

Drobnicov memoriál je tradičná konferencia pre mladých výskumníkov v oblasti biochémie, molekulárnej biológie a biotechnológie. Bola pomenovaná na počesť slovenského vedca prof. Ľudovíta Drobnicu. Tento ročník bude v pohorí Vtáčnik pri Hornej Vsi v Horskom hoteli Lomy

Zdieľajte túto informáciu medzi kolegami a najmä medzi vašimi mladými kolegami, ktorí by sa mali chuť zúčastniť tejto akcie. Môžu na nej prezentovať výsledky svojej vedeckej práce a stať sa laureátom/laureátkou Ceny Ľudovíta Drobnicu (v oblasti biochémie a molekulárnej biológie) alebo Ceny Ernesta Šturdíka (v oblasti biotechnológií).